اجازه دهید تا Camera Raw به صورت خودکار تصویر را اصلاح کند

بستن


اجازه دهید تا Camera Raw به صورت خودکار تصویر را اصلاح کند

 

اگر از تنظیم های شخصی برای هر تصویر خسته شده اید می توانید از دستورهای خودکار مثل آنچه در انتهای بخش قبل گفته شد استفاده کنید، به وسیله Camera Raw می توانید با یک بار کلیک روی گزینه Auto، به صورت خودکار نوردهی کل تصویر را شامل بر نواحی سایه ها، افزایش نور در تصویر، کنتراست و بازگرداندن نواحی فاقد جزئیات ارزیابی و تصحیح کنید. برای این کار باید ابتدا تنظیم هایی را روی قسمت Preferences انجام داد. این تنظیم ها باید برای هر عکس به صورت مجزا انجام شوند.

نکته: کلید میانبر برای باز کردن پنجره Preferences، فشردن کلیدهای Ctrl+K است.

گام اول : ابتدا با کلیک روی Auto تصویر را از نظر نوردهی تصحیح کنید. اگر نتیجه مناسب نبود، Ctrl+Z را فشار دهید و به مرحله بعد بروید.

Camera Raw

گام دوم : برای تنظیم فرایند خودکار Auto Tone، هر بار تصویری را در محیط Camera Raw باز می کنید، روی گزینه Preferences در منوی جعبه ابزار که در تصویر مشخص شده است، کلیک کنید. سومین زبانه از سمت راست. وقتی کادر محاوره ای باز شد گزینه Apply Auto Tones Adjustments را فعال کنید. حالا Camera Raw هر تصویر را بررسی می کند، تا بهترین نتیجه را ارائه دهد. اگر از نتیجه راضی نیستید، روی Default کلیک کنید. در این حالت گزینه Auto به رنگ خاکستری است زیرا روی تصویر اعمال شده است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

ورود کاربر

RSS مطالب

آمار سایت

آمار سایت

تعداد اعضای سایت

شما هم به ما بپیوندید.

عضویت رایگان است.

عضویت در سایت